  • Zoro # G412310725
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
UCFCF206
Zoro #
G412310725
UPC #
Country of Origin
Japan
Description
a=127MM, p=104.8MM, e=74.1MM, s=12MM, J=10.7MM, K=10MM, g=20MM, f=85.7MM, Z=29.8MM, Bi=38.1MM