  • Mfr # 234-13299-13281-ZORO
  • Zoro # G212303323
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
47.2"
Length
29.5"
Height
29.9"
Frame Color
Cream/Black/Light Brown
Frame Material
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
234-13299-13281-ZORO
Country of Origin
Malaysia
Dimensions
Width
47.2"
Length
29.5"
Height
29.9"