  • Zoro # G903640225
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
22.5 in
Features
Oil, Heat and crack resistant, 5 years of shelf life
Weight
9.7 lbs.
Height
0.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D225L875
Zoro #
G903640225
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
22.5 in
Height
0.18 in
Top Width
8.75 in
Details
Features
Weight
9.7 lbs.
Temp. Range
-30 F to 160 F