  • Mfr # 2380-D14M-85
  • Zoro # G806415685
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-85
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2380-D14M-85
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Top Width
85 mm (3.35 in)
Height
0.59 in
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-85
Temp. Range
-30 F to 160 F
Weight
5.94
Description
Top Width-85 mm (3.35 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2380 mm (93.7 in)