  • Mfr # 2660-D14M-20
  • Zoro # G206417227
Pitch Length - Timing Belts
2660 mm (104.72 in)
Industry Number - Timing Belts
2660-D14M-20
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2660-D14M-20
Pitch Length - Timing Belts
2660 mm (104.72 in)
Top Width
20 mm (0.79 in)
Height
0.59 in
Industry Number - Timing Belts
2660-D14M-20
Temp. Range
-30 F to 160 F
Weight
1.56
Description
Top Width-20 mm (0.79 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2660 mm (104.72 in)