  • Mfr # 2660-D14M-50
  • Zoro # G306417271
Pitch Length - Timing Belts
2660 mm (104.72 in)
Industry Number - Timing Belts
2660-D14M-50
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2660-D14M-50
Pitch Length - Timing Belts
2660 mm (104.72 in)
Height
0.59 in
Top Width
50 mm (1.97 in)
Industry Number - Timing Belts
2660-D14M-50
Temp. Range
-30 F to 160 F
Weight
3.91
Description
Top Width-50 mm (1.97 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2660 mm (104.72 in)