Mfr # 2165BVNS004-AASB
Zoro # G516477522
/ea
Key Features
Overall Height
42.5 in
Material
Steel
Color
Dark Brown
Overall Width
17.25 in
Seat Height
29 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
2165BVNS004-AASB
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
42.5 in
Overall Width
17.25 in
Seat Height
29 in
Depth
18.5 in
Seat Width
17 in
Seat Depth
16.5 in