  • Mfr # DG2612.1915
  • Zoro # G6621238
Outside Dia.
13/32 in
Drill Size
3/16 in
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
Bushing Head Type
Headless
Size - Decimal
0.1915 in - 0.1915
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DG2612.1915
Outside Dia.
13/32 in
Drill Size
3/16 in
Size - Decimal
0.1915 in - 0.1915
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0004 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0248 in /+0.0097 in