  • Mfr # DG264.2000
  • Zoro # G6622288
/ea
Key Features
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
Size - Decimal
0.2000 in - 0.2000
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0004 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0248 in /+0.0097 in
Outside Dia.
13/32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DG264.2000
Size - Decimal
0.2000 in - 0.2000
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0004 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0248 in /+0.0097 in