  • Mfr # DG266.2180
  • Zoro # G6620933
/ea
Key Features
Head Type
No
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
Bushing Code
DG
Outside Dia.
13/32 in
Measurement System
Fractional Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DG266.2180
13/32 in
Inside Dia.
Outside Dia. Tolerance
+0.0248 in /+0.0097 in
Size - Decimal
0.2180 in - 0.2180
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0004 in