  • Mfr # DG328.2187
  • Zoro # G6620032
/ea
Key Features
Bushing Head Type
Headless
Drill Size
13/64 in
Material - Machining
High Speed Steel
Inside Dia.
13/64 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0250 in /+0.0100 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DG328.2187
Drill Size
Inside Dia.
Outside Dia. Tolerance
+0.0250 in /+0.0100 in
Size - Decimal
0.2187 in - 0.2187
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0004 in