  • Mfr # D8405-S08-14
  • Zoro # G314794265
Basic Fitting Material
Steel
Hex Size
19 mm
Max. Pressure
400 bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D8405-S08-14
Hex Size
19 mm
Details
Item
Female Straight,Steel 14 mm
Basic Fitting Material
Steel
Max. Pressure
400 bar
Description
Female Straight, Steel 14 mm