  • Mfr # D8400-L08-18-ED
  • Zoro # G814795229
/ea
Key Features
Basic Fitting Material
Steel
Basic Fitting Shape
Straight
Hex Size
24 mm
Max. Pressure
500 bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D8400-L08-18-ED
Country of Origin
Germany
Dimensions
Hex Size
24 mm
Details
Item
Male ED Seal,18 mm Straight,Steel
Basic Fitting Material
Steel
Basic Fitting Shape
Straight
Max. Pressure
500 bar
Description