  • Mfr # D8400-S12-18-ED
  • Zoro # G514795734
Hex Size
24 mm
Max. Pressure
630 bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D8400-S12-18-ED
Hex Size
24 mm
Details
Item
Male ED Seal,18 mm Straight,Steel
Max. Pressure
630 bar
Description