  • Mfr # B932S000014-6.5
  • Zoro # G022628890
/ea
Key Features
Outside Dia.
1.75 in
Max. Outside Dia. Tolerance
1.791 in
Length
6.5 in
Min. Outside Dia. Tolerance
1.781 in
Material
SAE 660/C93200
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B932S000014-6.5
Dimensions
Outside Dia.
1.75 in
Max. Outside Dia. Tolerance
1.791 in
Length
6.5 in
Min. Outside Dia. Tolerance
1.781 in
Length Tolerance
Up to 0.25"