  • Zoro # G910826650
/ea
Key Features
Width
7.8in
Height
2.3in
Length
10.8in
Color
Black
Standards
UL Listed Certification
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HR200RC
Zoro #
G910826650
UPC #
Country of Origin
Philippines
Dimensions
Width
7.8in
Height
2.3in
Length
10.8in