  • Mfr # 55-454-015101-EC
  • Zoro # G7290287
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Square
Width
57 in
Length
82 in
Color
Dark Taupe/Mushroom/Espresso
Material
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
55-454-015101-EC
Country of Origin
China
Dimensions
Width
57 in
Length
82 in
Cover Dimensions
80 in L x 55 in W x 33 in H
Height
33 in
Size
80 in L x 55 in W x 33 in H