  • Mfr # WMXS09R37A3FGP3NT
  • Zoro # G612483434
/ea
See details
Key Features
Platform Height
7.5 ft
Number of Steps
9
Platform Depth
24 in
Platform Width
24 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WMXS09R37A3FGP3NT
Platform Height
7.5 ft
Platform Depth
24 in
Platform Width
24 in
Overall Height
11 ft
Overall Depth
72 in
Step Width
24 in
Step Depth
7 in
Base Width
37 in
Reach Height - Maximum
14 ft
Base Length
72 in
Caster Diameter
4 in