  • Zoro # G706941970
/ea
Key Features
Voltage
120v
Watts
5.5W
Bulb Base Type
E12
Bulb Shape
A15
Dimmable
Dimmable
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
24949
Zoro #
G706941970
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
3.9 in
Width
1.97 in
Details
Voltage
120v
Watts
5.5W