  • Mfr # 9807C21-5-116
  • Zoro # G312669022
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Housing Finish
Brushed Chocolate
Length
19 in
Lamp Type
E26
Voltage
120V
Height
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
9807C21-5-116
Country of Origin
China
Dimensions
Length
19 in
Width
21 in
Height
19 in
Diameter
21 in
Details
Housing Finish
Brushed Chocolate
Lamp Type
E26
Voltage
120V
Watts
60 W