  • Mfr # LEDVAN001-CC-18BK
  • Zoro # G510952186
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Black
Length
4.25 in
Voltage
120V
Color Temp.
2700K,3000K,3500K,4000K,5000K
Lamp Watts
16W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LEDVAN001-CC-18BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
4.25 in
Width
3.13 in
Size
18 in
Depth
18 in
Details
Color
Black
Voltage
120V
Color Temp.
2700K,3000K,3500K,4000K,5000K
Lamp Watts
16W