  • Mfr # LEDVAN001-CC-24BK
  • Zoro # G710952191
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Black
Length
4.25 in
Voltage
120V
Color Temp.
2700K,3000K,3500K,4000K,5000K
Housing Material
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LEDVAN001-CC-24BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
4.25 in
Width
3.13 in
Size
24 in
Depth
24 in
Details
Color
Black
Voltage
120V
Color Temp.
2700K,3000K,3500K,4000K,5000K
Housing Material
Aluminum
Lamp Watts
24W