  • Zoro # G710951880
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Lumens
800
Voltage
120 V
Length
6 in
Width
1.88 in
Color Temperature
Selectable
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MSL5-CC-BK
Zoro #
G710951880
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
6 in
Width
1.88 in
Depth
2.5 in
Height
2.5 in
Details
Lumens
800
Voltage
120 V
Color Temperature
Selectable
Housing Material
Aluminum
Max. Wattage
13W