100T10/2350US Timing Belt, T10US, 100 x 2350mm PL, T235
  • Mfr # 100T10/2350US
  • Zoro # G508299859
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Length
92.52 in
Material
Steel
Top Width
3.937 in
V-Belt Section
T10US
Pitch Length - Timing Belts
92.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
100T10/2350US
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Length
92.52 in
Top Width
3.937 in
Pitch Length - Timing Belts
92.5 in