  • Zoro # G908327879
/ea
Key Features
Material
Fiberglass
V-Belt Section
8M
Pitch Length - Timing Belts
40.63 in
Top Width
0.787 in
Outside Length
40.63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1032-8M-20
Zoro #
G908327879
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
40.63 in
Top Width
0.787 in
Outside Length
40.63 in