150-S4.5M-450 Timing Belt, S45M, 15 x 450mm PL, T100
  • Mfr # 150-S4.5M-450
  • Zoro # G608293696
/ea
Key Features
Top Width
0.591 in
Material
Fiberglass
V-Belt Section
S4.5M
Pitch Length - Timing Belts
17.717 in
Outside Length
17.72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
150-S4.5M-450
Country of Origin
China
Dimensions
Top Width
0.591 in
Pitch Length - Timing Belts
17.717 in
Outside Length
17.72 in