  • Mfr # DI-TD-24V-96W
  • Zoro # G3326608
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Input Voltage
120V AC
Standards
ETL Listed
Output Voltage
24V DC
Watts
96 W
Connection Type
Hard-Wired, Screw Terminal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DI-TD-24V-96W
Country of Origin
China
Details
Input Voltage
120V AC
Standards
ETL Listed
Output Voltage
24V DC
Watts
96 W
Connection Type
Hard-Wired, Screw Terminal
Description
24V OMNIDRIVE® Electric Dimmable Driver - 96W