  • Mfr # DWDRSD17.5MM
  • Zoro # G1930250
/ea
Key Features
Material - Machining
High Speed Steel
Finish - Machining
Black Oxide
Overall Length
6"
Shank Dia.
1/2 in
Shank Type - Machining
Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DWDRSD17.5MM
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
6"
Shank Dia.
1/2 in
Drill Bit Size
17.50 mm
Flute Length
3"