  • Zoro # G400868603
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
6-1/16"
Number of Flutes
4
Number of Pieces
3 PC
Finish
Bright
Material
High Speed Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
28E360AS
Zoro #
G400868603
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
6-1/16"
Tap Size
32.00mm
Size
36mm
Pitch Diameter
4.00mm