  • Mfr # 6060-3/4X24X4TAPE
  • Zoro # G400781766
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6060-3/4X24X4TAPE
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/4, 24" X 4ft Tape Neo Commercial 60