  • Mfr # CZC-63-2148-LG
  • Zoro # G6431171
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
21 in
Color
Light Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CZC-63-2148-LG
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
21 in
Overall LxWxH
48 in x 21 in x 63 in
Details
Color
Light Green
Item
Zipper Mildew-Resistant Coated Nylon Cover for Wire Shelf & Utility Carts
Features
Reinforced Top Corners
Closure
Zipper
For Use With
Any Standard Eagle Cart
Includes
Zipper
For Wire Shelf/Cart Type
Stationary or Mobile Shelving
ESD Conductive
No
Description
Utility Cart Cover, Load Capacity Not Applicable, Material Nylon, Color Green, Includes Not Applicable, For Use With Mfr. Model Number Any Standard Eagle Cart, Overall Depth 21 in, Overall Width 21 in, Overall Height 63 in