  • Mfr # S5-74-1842V
  • Zoro # G8070520
/ea
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
18"
Height
74"
Number of Shelves
5
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
S5-74-1842V
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
42"
Depth
18"
Height
74"