  • Mfr # S4-63-2172V
  • Zoro # G8068938
/ea
See details
Depth
21"
Height
63"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S4-63-2172V
Width
72"
Depth
21"
Height
63"