  • Mfr # S5-86-2460S
  • Zoro # G8071826
/ea
See details
Depth
24"
Height
86"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-86-2460S
Width
60"
Depth
24"
Height
86"