  • Mfr # CH4L125SP
  • Zoro # G2702549
/ea
Key Features
Main Circuit Breaker or Main Lug
Main Lug
Number of Spaces
4
Amps
125A
Voltage
120/240V AC
Phase
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CH4L125SP
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
3.69 in
Width
11 in
Depth
13 in
Min. Wire Size
#14
Max. Wire Size
1/0 AWG
Details
Item
Load Center
Main Lug
Number of Spaces
4
Amps
125A