  • Mfr # 248LEDMG24ADB
  • Zoro # G612530145
Voltage
24V AC, 24V DC
Overall Diameter
3 in
Overall Height
3 5/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
248LEDMG24ADB
Overall Diameter
3 in
Overall Height
3 5/8 in
Voltage
24V AC, 24V DC
Lens Shape
Cylinder
Operating Voltage
24V AC, 24V DC
Color
Black
Description
Tower Light Tiers 48MM