  • Mfr # WSPERF30120B-HTR
  • Zoro # G712436361
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
120"
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Series
Windstorm
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Length
30'6"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSPERF30120B-HTR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
120"
Length
30'6"