  • Mfr # WSPERF32120B-HTR
  • Zoro # G412437637
Length
32'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF32120B-HTR
Length
32'6"
Width
120"