  • Mfr # SHUFPL18X56KPPR
  • Zoro # G204434936
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X56KPPR
Width
18"
Height
56"