  • Mfr # TFP001HB18X032OB
  • Zoro # G304471145
Width
18"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X032OB
Width
18"
Height
32"