  • Mfr # PEDPS056X150SGF04
  • Zoro # G004708367
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PEDPS056X150SGF04
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
56"W x 15"H
Description
  • Dimensions: 56" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 59" Overall Width