  • Mfr # TFP101SBF23X051TU
  • Zoro # G004485329
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X051TU
Width
23"
Height
51"