  • Mfr # TFP001HF18X026TB
  • Zoro # G604464298
Width
18"
Color
Raisin Brown
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X026TB
Width
18"
Height
26"