  • Mfr # TFP001HZ18X031SG
  • Zoro # G404484663
Width
18"
Color
Seaglass
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X031SG
Width
18"
Height
31"