  • Mfr # TFP001HZ15X054WH
  • Zoro # G304476119
Width
15"
Color
White
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X054WH
Width
15"
Height
54"