  • Mfr # TFP001SK15X027MG
  • Zoro # G104504685
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X027MG
Width
15"
Height
27"