  • Mfr # TFP001SK18X055NT
  • Zoro # G604513682
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X055NT
Width
18"
Height
55"