  • Mfr # TFP001SK15X077HB
  • Zoro # G804495047
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X077HB
Width
15"
Height
77"