  • Mfr # TFP001HB12X048BL
  • Zoro # G504470603
Width
12"
Color
Black
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X048BL
Width
12"
Height
48"