  • Mfr # TFP001HB12X076BL
  • Zoro # G204463981
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X076BL
Width
12"
Height
76"